Váš nejlepší dodavatel řetězu G43
Tuohai poskytuje komplexní služby v oblasti výroby a přizpůsobení řetězů G43 a může se pochlubit více než 25letými výrobními zkušenostmi a pokročilým výrobním vybavením, včetně CNC kreslících strojů, CNC strojů na výrobu řetězů, plně automatických svařovacích zařízení a dalších. Naše výrobky vykazují vysokou přesnost a pevnost převyšující mezinárodní standardy, což umožňuje výrobu řetězů G43 v souladu s různými národními normami.
Co je řetěz G43?
Řetěz G43, také známý jako vysoký testovací řetěz, je typ průmyslového řetězu s krátkými články vhodného pro aplikace se středním zatížením.
Přestože vzhled G43 je podobný G30, řetěz G43 prochází tepelným zpracováním, což má za následek zvýšení pevnosti o více než 50% ve srovnání s G30 odolný cívkový řetěz. Je důležité si uvědomit, že řetězy G43 by se neměly používat pro zvedání nad hlavou.
Řetěz G43 s různou povrchovou úpravou
Tuohai nabízí různé povrchové úpravy pro řetězy G43 pro zvýšení jejich odolnosti proti korozi, tvrdosti a estetického vzhledu, což zajišťuje optimální výkon v různých aplikacích.
Povrch řetězu G43 má silnou vrstvu zinku, která poskytuje vynikající odolnost proti korozi

I když jeho odolnost proti korozi není tak vysoká jako u žárového zinkování, má vysoký lesk a nižší cenu

Tento typ řetězu G43 má vyšší povrchovou tvrdost a určitý stupeň odolnosti proti korozi

Povrch je opatřen povlakem odolným proti opotřebení dostupným v několika barvách pro snadnou identifikaci
Materiál s vysokou pevností
Řetězy G43 společnosti Tuohai jsou všechny vyrobeny z vysoce pevné uhlíkové oceli nebo legované oceli.
Tyto materiály procházejí speciálními zpevňovacími procesy, které řetězům umožňují odolávat vyšším tahovým silám nebo zatížení.


Přísný proces tepelného zpracování
Při výrobě řetězů G43 používá Tuohai povinný proces tepelného zpracování, který zahrnuje kalení a temperování.
To dále zlepšuje mechanické vlastnosti řetězů, což má za následek výrazně zvýšenou pevnost ve srovnání s řetězy G30.
Výhoda společnosti
Během svařování se mohou články řetězu vlivem vysokých teplot mírně deformovat, což by mohlo ovlivnit jejich výkon během používání. Po svařování proto řetězy Tuohai G43 procházejí okamžitým zpracováním v plně automatizovaném korekčním zařízení, aby bylo zajištěno, že všechny články jsou symetrické a splňují různé normy.
Tuohai vlastní pokročilé zařízení pro testování tahem. Po výrobě jsou všechny řetězy podrobeny tahové zkoušce, aby bylo zajištěno, že splňují požadavky zákazníků a zaručují bezpečnost při používání.
Pro jiné materiály, velikosti nebo požadavky na použití dodáváme také Tažný řetěz.
Výroba G43
Technický tým Tuohai se může pochlubit více než 25 lety nashromážděných odborných znalostí, zejména ve výrobě řetězů G43. V každé fázi výroby řetězu G43 náš tým nabízí jedinečné poznatky.
- Výběr materiálu: Výběr materiálů přímo ovlivňuje pevnost a výkon řetězů G43.
- Svařování: Tuohai nabízí různé metody svařování, jako je TIG svařování, MIG svařování, laserové svařování, odporové svařování atd.
- Povrchová úprava: Různé povrchové úpravy určují scénáře použití a životnost řetězů G43.
- Tepelné zpracování: Tepelné zpracování dále zvyšuje pevnost řetězů G43.

Tuohai poskytuje širokou škálu řetězů pro všechna průmyslová odvětví, která je vyžadují. Řetězy G43 si můžete upravit podle svých konkrétních požadavků, včetně materiálů, rozměrů, povrchových úprav atd.
Tuohai s vámi bude spolupracovat na zvýšení vašich zisků a rozšíření vašeho trhu.
Záhlaví karty ( 可以放参数表,图片集合,图纸等等)
- Aplikace
- Tabulka velikostí NACM96 G43
- Tabulka velikostí NACM84/90 G43
- Tabulka velikostí ISO G43
Díky své spolehlivé pevnosti a bezpečnosti jsou řetězy G43 široce používány v aplikacích vyžadujících vysokou bezpečnost a odolnost. Patří mezi ně kotevní řetězy a kotvící řetězy na lodích, průmyslové zvedání, vlečení, přeprava pro svazování a zajištění nákladu a další aplikace, kde jsou potřeba vysoce výkonné řetězy.
| VYSOKÝ TESTOVACÍ ŘETĚZ NACM96(G43) | |||||||||||||
| NORMÁLNÍ VELIKOST |
MATERIÁL PRŮMĚR |
PRACOVNÍ LIMIT ZATÍŽENÍ |
DŮKAZNÁ ZKOUŠKA (MIN) |
lámání SÍLA MIN |
UVNITŘ DÉLKA |
UVNITŘ ŠÍŘKA |
|||||||
| MM | V | MM | V | KG | LB | KN | LB | KN | LE | MM | V | MM | V |
| 7.0 | 1/4 | 7.0 | 0.276 | 1180 | 2800 | 17.3 | 3900 | 34.6 | 7800 | 31.5 | 1.24 | 9.8 | 0.38 |
| 8.7 | 5/16 | 8.7 | 0.343 | 1770 | 3900 | 26.0 | 5850 | 52.0 | 11700 | 32.8 | 1.29 | 11.2 | 0.44 |
| 10.0 | 3/8 | 10.3 | 0.406 | 2450 | 5400 | 36.0 | 8100 | 72.6 | 16200 | 35.0 | 1.38 | 14.0 | 0.55 |
| 11.9 | 7/16 | 11.9 | 0.468 | 3270 | 7200 | 48.0 | 10800 | 96.0 | 21600 | 41.6 | 1.64 | 16.6 | 0.65 |
| 13.0 | 1/2 | 13.5 | 0.531 | 4170 | 9200 | 61.3 | 13800 | 122.6 | 27600 | 45.5 | 1.79 | 18.2 | 0.72 |
| VYSOKÝ TESTOVACÍ ŘETĚZ NACM84/90 (G43) | |||||||||||||
| NORMÁLNÍ VELIKOST |
MATERIÁL PRŮMĚR |
PRACOVNÍ LIMIT ZATÍŽENÍ |
DŮKAZNÁ ZKOUŠKA (MIN) |
lámání SÍLA MIN |
UVNITŘ DÉLKA |
UVNITŘ ŠÍŘKA |
|||||||
| MM | V | MM | V | KG | LB | KN | LB | KN | LE | MM | V | MM | V |
| 7.0 | 1/4 | 7. | 0.276 | 1180 | 2600 | 16.6 | 3750 | 33.1 | 7500 | 31.5 | 1.24 | 9.8 | 0.38 |
| 8.0 | 5/16 | 8.0 | 0.315 | 1770 | 3900 | 21.6 | 4900 | 43.2 | 9700 | 32.8 | 1.29 | 11.2 | 0.44 |
| 10.0 | 3/8 | 10.0 | 0.394 | 2450 | 5400 | 33.8 | 7600 | 67.6 | 15200 | 35.0 | 1.38 | 14.0 | 0.55 |
| 13.0 | 1/2 | 13.0 | 0.512 | 4170 | 9200 | 57.1 | 12900 | 114.2 | 25700 | 45.5 | 1.79 | 18.2 | 0.72 |
| VYSOKÝ TESTOVACÍ ŘETĚZ ISO (G43) | ||||||||||||
| OBCHODNÍ VELIKOST | PRŮMĚR DRÁTU | VNITŘNÍ ROZMĚRY | LIMIT PRACOVNÍHO ZATÍŽENÍ (WLL/SWL) | PŘEKROČENÍ LIMITU ZÁTĚŽE (BLL/MBL) | ||||||||
| v | mm | v | DÉLKA | ŠÍŘKA | kg | kn | lb | kg | kn | lb | ||
| mm | v | mm | v | |||||||||
| 1/4 | 7 | 0.27 | 21.3 | 0.84 | 10.41 | 0.41 | 1180 | 11.5 | 2600 | 3540 | 34.6 | 7800 |
| 5/16 | 8.7 | 0.32 | 26.2 | 1.03 | 12.95 | 0.51 | 1770 | 17.3 | 3900 | 5310 | 52 | 11700 |
| 3/8 | 10 | 0.39 | 31 | 1.22 | 15 | 0.59 | 2450 | 24 | 5400 | 7350 | 72 | 16200 |
| 7/16 | 11.8 | 0.46 | 35.6 | 1.4 | 16.5 | 0.65 | 3270 | 32 | 7200 | 9810 | 96 | 21600 |
| 1/2 | 13 | 0.51 | 40.34 | 1.59 | 19.3 | 0.76 | 4170 | 40.9 | 9200 | 12510 | 122.6 | 27600 |
Související produkt
Důvodem je především to, že řetězy G43 jsou vyrobeny z vysoce pevných materiálů a jejich výrobní a zkušební normy jsou přísnější než řetězy G40.
Jejich pevnost v tahu je také mnohem vyšší než u řetězů G30 a jiných standardních řetězů, díky čemuž se běžně používají v aplikacích vyžadujících relativně vysokou pevnost. Proto se označují jako vysoké testovací řetězce.
Ne, nemohou.
consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.
Řetězce G40, také známé jako řetězce G4 nebo BBB, sdílejí určité podobnosti s řetězci G43, ale nejsou totožné.
Řetězy G40 jsou vyrobeny ze středně uhlíkové oceli a procházejí určitými tepelnými úpravami, které poskytují střední pevnost vhodnou pro obecné účely zvedání nebo tažení.
Na druhou stranu řetězy G43, označované také jako High Test Chains, jsou vyrobeny z vysoce pevné uhlíkové oceli a procházejí přísnějšími procesy tepelného zpracování. Mají vyšší pevnost ve srovnání s řetězy G40 a jejich normy jsou přísnější. Řetězy G43 jsou vhodné pro aplikace vyžadující vyšší pevnost a bezpečnost, jako jsou lodní kotevní řetězy, kotvící řetězy, průmyslové zvedání a přeprava.


















